Oferta pracy

Specjalista/magazynier utrzymania ruchu

Danfoss Power Solutions

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-03-14 2019-04-13
Specjalista

Opis firmy

Danfoss Power Solutions to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów w budownictwie, rolnictwie i innych obszarach producentów pojazdów „off-highway”.

Nasze wysokiej jakości komponenty hydrauliczne pozwalają opracowywać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pojazdy mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej wydajności.

Stale szukamy nowych talentów i świeżych, innowacyjnych pomysłów we wszystkich obszarach naszej działalności. Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu w dynamicznie rozwijajacej się, globalnej firmie, wywierającej znaczący wpływ na życie ludzi w tym ciągle zmieniającym się świecie, to właśnie Ciebie szukamy.

Więcej informacji na temat pracy u nas znajdziesz na naszej stronie: www.danfoss-praca.pl.

Opis stanowiska

• bezpośredni nadzór nad magazynem częściej zamiennych,
• współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zamawiania części zamiennych i kontroli dostaw,
• współpraca z technikami i specjalistą UR w zakresie optymalizacji stanów magazynowych,
• wykonywanie inwentaryzacji magazynu.

Wymagania

• wykształcenie średnie,
• dobra znajomość MS Office,
• praktyczna znajomość gospodarki magazynowej oraz systemu SAP,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• dokładność, sumienność i terminowość,
• dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Danfoss Power Solutions,
• atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczną,
• bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
• dofinansowanie do karty Multisport,
• ubezpieczenie na życie,
• dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
• dofinansowanie do wypoczynku,
• dodatkowy indywidualny program emerytalny,
Oglądane: 60