Oferta pracy

Młodszy Programista

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Polska, mazowieckie, Warszawa
2018-10-02 2018-11-30
Specjalista

Opis firmy

Biuro Teleinformatyki to jednostka organizacyjna Centralnego Biura Antykorupcyjnego
- służby specjalnej do spraw zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym oraz zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Opis stanowiska

- udział w projektowaniu / implementacji / wdrażaniu systemów informatycznych,

- kreatywne rozwiązywanie problemów programistycznych

Wymagania

• znajomość technik programowania obiektowego pozwalająca na tworzenie aplikacji
• praktyczne posługiwanie się zintegrowanymi środowiskami programistycznymi
• dyscyplina, stałe pogłębianie wiedzy, otwartość na nowe technologie
• patriotyzm, chęć służenia Polsce, wyłącznie polskie obywatelstwo

Oferujemy

• pracę na pełen etat lub służbę w Warszawie, wynagrodzenie od 3.500 zł netto
• dodatkowy urlop szkoleniowy dla studentów, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• dofinansowanie do wynajmu mieszkania w Warszawie dla funkcjonariuszy
• pracę w zespole złożonym z ekspertów, starszych i młodszych programistów

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij swoje CV (z linkami do zrealizowanych projektów).
Po przesłaniu CV, kandydaci są zapraszani na rozmowę do naszej siedziby w Warszawie.
Oglądane: 1187