Oferta pracy

ASYSTENT DS. ZARZĄDZANIA MODOWYMI APLIKACJAMI MOBILNYMI

PICADELI

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-08-09 2018-09-30
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Firma PICADELI zajmuje się aktywnym zarządzaniem i administrowaniem aplikacjami mobilnymi w branży modowej.
Nie jesteśmy korporacją. Brak biurokratycznych procedur i sztywnych zasad.
Właśnie dziś, zaczynamy rozpychać się łokciami w świecie aplikacji mobilnych.
Pracujemy w bardzo małych zespołach, które stwarzają idealne warunki do znakomitej atmosfery w pracy i dużej integracji.

W tym momencie zaczynamy tworzyć historię. Dołączysz się?

Do naszego biura we Wrocławiu szukamy Asystentów z ofertą prawdopodobnie najlepszych praktyk na rynku

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?
- Aktywny udział przy zarządzaniu i administrowaniu najbardziej popularnymi aplikacjami mobilnymi w branży modowej w Polsce i na Świecie. Grupą docelową aplikacji są osoby w wieku 17-25 lat. Jesteś w tej grupie wiekowej, dlatego liczymy na Twoje ciekawe pomysły, nietuzinkowe rozwiązania i trafne sugestie. Czekamy właśnie na Ciebie
- Udział od strony organizacyjnej w wielkich eventach branżowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych, filmach reklamowych i innych inspirujących projektach marketingowych mających na celu promocję aplikacji mobilnych
- Udział w rozwoju bazy danych w aplikacjach przy kontakcie z najbardziej popularnymi blogerkami modowymi w Polsce
- Tworzenie szkiców graficznych na papierze i projektów docelowych w programach graficznych
- Uczestnictwo w codziennej, bardzo inspirującej i rozwijającej burzy mózgów członków zespołu projektowego
- Asystowanie bezpośrednio Zarządowi firmy w codziennej pracy biurowej i organizacyjnej
- Tworzenie tabelarycznych zestawień w Excelu i dokumentów w Word

Wymagania

- Nie musisz być studentem Informatyki
- Musisz być bardzo dobrze zorganizowany (warunek konieczny - u nas dzieje się naprawdę dużo)
- Musisz być conajmniej na 3 roku studiów
- Musisz bardzo dobrze znać Excel, Word (warunek konieczny)
- Musisz być bardzo komunikatywny
- Musisz być bardzo kreatywny i zaangażowany
- Musisz mieć głowę pełną pomysłów
- Musisz umieć bardzo szybko pracować z komputerem
- Musisz prezentować myślenie otwarte i innowacyjne
- Fajnie będzie, jeśli robisz jakiekolwiek projekty graficzne (zabierz je ze sobą na rozmowę rekrutacyjną)
- Język angielski B2
- Fajnie będzie, jeśli interesujesz się branżą modową i znane Ci są najnowsze trendy w tej dziedzinie (dodatkowy atut)
- Fajnie będzie, jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami (dodatkowy atut)
- Fajnie będzie, jeśli znane Ci są funkcjonalności nowoczesnych środków społecznego przekazu oraz modowe portale sprzedażowe typu Instagram, YouTube, SnapChat, Vinted, Wish, Zalando, itd. (dodatkowy atut)
- Fajnie będzie, jeśli znasz się na JavaScript, API (JSON), MySQL, WordPress, Google Console, App Store Connect (dodatkowy duży atut)

Oferujemy

- Prawdopodobnie najlepszą, najbardziej intrygującą i najciekawszą ofertę praktyk we Wrocławiu
- Masz możliwość zostać z nami na długo i stać się częścią zespołu, który tworzy coś wielkiego na skalę glabalną
- Udział w najbardziej interesującym i perspektywicznym projekcie w branży aplikacji mobilnych w Polsce i na Świecie
- Możliwość aktywnego wpływu na wygląd aplikacji mobilnych
- Udział w historycznych momentach dla działalności firmy
- Udział w wielkich eventach branżowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych, filmach reklamowych i innych inspirujących projektach marketingowych mających na celu promocję aplikacji mobilnych
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami z tzw. „pierwszych stron gazet”
- Praca w nowoczesnym biurze we Wrocławiu
- Brak korporacyjnych, sztywnych zasad i procedur
- Małe inspirujące zespoły
- Możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu stron www w WordPress (w przypadku Twojego zainteresowania i odpowiednich kwalifikacji)
- Możliwość zdobycia doświadczenia w programowania JavaScript, MySQL (w przypadku Twojego zainteresowania i odpowiednich kwalifikacji)
- Elastyczny czas pracy (dostosujemy się do Twojego kalendarza)
- Bezpłatne praktyki do 3 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy na umowę o pracę za wynagrodzeniem (w przypadku pozytywnych wyników praktyki)

Czekamy na Ciebie i na Twoją energię

Dodatkowe informacje

Prześlij nam swoje CV oraz ciekawy List motywacyjny
Oglądane: 146