Oferta pracy

Młodszy Doradca ds. Restrukturyzacji

Hoist Polska Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-08-10 2018-10-09
Specjalista

Opis firmy

Kim jesteśmy ?

Hoist Polska Sp. z o.o. zajmuje się nabywaniem i serwisowaniem portfeli wierzytelności masowych, a także świadczeniem komplementarnych usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami masowymi.

Opis stanowiska

Pracują z nami będziesz odpowiedzialny za:

- Telefoniczny kontakt z Klientami, negocjacje w sprawie spłaty zobowiązań,
- Udzielanie informacji na temat prowadzonych spraw w oparciu o analizę dokumentów wraz z korespondencją,
- Motywowanie i doradztwo w zakresie spłaty zobowiązań,
- Dbałość o powierzone sprawy,
- Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- Chęć i motywacja do pracy i nauki,
- Komunikatywność,
- Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym,
- Szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających Twoje kompetencje,
- Interesujące i pełne wyzwań stanowisko,
- Pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną, programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy i ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowe informacje

W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych konieczne jest dołączenie poniższej klauzuli (jej przekazanie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji), w przypadku wyrażenia zgody, prosimy również o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych zgody o następującej treści:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Spółkę pod firmą Hoist Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”
Oglądane: 63