Oferta pracy

Automatyk / Programista PLC - staż płatny

KSC Automation

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-08-10 2018-10-09
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

KSC-Automation to firma, która świadczy usługi w zakresie automatyzacji, planowania projektów, programowania sterowników PLC oraz montażu i uruchomienia systemów sterowania. Specjalizujemy się w branży motoryzacyjnej, przemysłu chemicznego, spożywczego i maszynowego.

Opis stanowiska

• aktywny udział w uruchamianiu nowych instalacji technologicznych i maszyn produkcyjnych,
• diagnostyka i usprawnianie maszyn,
• programowanie sterowników PLC,
• projektowanie i programowanie systemów wizualizacji,

Wymagania

• studenci kierunków automatyka, elektrotechnika, elektronika,
• znajomość środowisk programistycznych,
• podstawowa wiedza z zakresu systemów sterowania i budowy maszyn,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę oprogramowania oraz czytanie dokumentacji,
• znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

• 3 miesięczny płatny staż,
• ciekawą pracę w młodym rozwijającym się zespole,
• kontakt z nowoczesnymi technologiami,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• dla najlepszych studentów możliwość zatrudnienia,

Dodatkowe informacje

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oglądane: 201