Oferta pracy

Młodszy Konstruktor

Dräxlmaier - Centrum Rozwoju O firmie

Polska, dolnośląskie, Jelenia Góra
2018-08-10 2018-09-09
Specjalista

Opis firmy

Marka Draexlmaier jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 70 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m.in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Opis stanowiska

• Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wymogami klienta
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
• Współudział w konstrukcji samochodów elektrycznych, hybrydowych i autonomicznych

Wymagania

• Chęci do rozwoju i nauki
• Zainteresowanie motoryzacją
• Wykształcenie średnie lub wyższe – kierunki techniczne (mile widziani absolwenci)
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• Mile widziana znajomość systemów CAD

Oferujemy

• Opiekuna oraz indywidualny pakiet szkoleń dopasowany do profilu kandydata
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
• Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością wyjazdów do zagranicznych oddziałów
• Rozwój zawodowy m.in. szkolenia i kursy językowe na terenie firmy
• Pracę bezpośrednio z klientem OEM
• Benefity: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Luxmed, pakietu sportowego w postaci karty Multi Sport, posiłków na terenie zakładowej kantyny
• Bogaty pakiet socjalny: Dodatki świąteczne i urlopowe
• Ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
• Elastyczne czasy pracy i przyjazną atmosferę
• Finansowanie uczestnictwa w zawodach drużyn sportowych np.: MTB, triathlon, biegi, piłka nożna

Dodatkowe informacje

Dräxlmaier - Centrum Rozwoju - Jelenia Góra

DRÄXLMAIER Group
DIP Dräxlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.
Ul. Spółdzielcza 45
58-500 Jelenia Góra
Polska

email: centrumrozwoju@draexlmaier.com
telefon: +48 75 6198 651

Oglądane: 116