Oferta pracy

Młodszy tester automatyczny (staż)

Sii

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-08-10 2018-08-31
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 3600 specjalistów w całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.

Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz czwarty z rzędu.

Opis stanowiska

• Możliwość rozpoczęcia kariery jako tester automatyczny
• Zdobycie wiedzy z zakresu teorii testowania i podstaw ISQTB
• Praktycznie ćwiczenia w pracy z Java, Selenium, SQL, WebServices (Soap/Rest), SoapUI, CI, Linux.
• Możliwość nawiązania stałej współpracy po zakończeniu stażu

Wymagania

• Umiejętność praktycznego stosowania OOP oraz wiedza teoretyczna z zakresu Javy
• Podstawowa wiedza z SQL (podzapytania, łączenie tabel, operacje na danych)
• Dostępność na cały etat
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Otwartość na zdobywanie wiedzy, wysoka kultura osobista, umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:
• Znajomość Selenium
• Znajomość zagadnień związanych z testowaniem
• Znajomość wzorców projektowych
• Zagadnienia związane z WebServices (Soap/Rest)
• Znajomość SoapUI/Postman
• Doświadczenie w pracy z CI
• Znajomość jednego z systemów kontroli wersji
• Znajomość bibliotek testów jednostkowych
• Doświadczenie z systemem Linux

Oferujemy

• Renomowany i stabilny pracodawca wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 31% wzrostu przychodu rocznie
• Unikatowe projekty realizowane dla ponad 200 międzynarodowych liderów, z branż m.in. motoryzacyjnej, lotniczej, hi-tech i finansowej
• Współpraca z ekspertami – 13 Centrów Kompetencyjnych realizujących projekty oparte na światowej klasy rozwiązaniach: IBM, Microsoft, SAS, Xamarin, Oracle czy Red Hat
• Wewnętrzna aplikacja Job Changer, z którą w łatwy sposób możesz zmienić projekt, poznać nowe technologie lub relokować się do innego oddziału Sii
• Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe (w których możesz wziąć udział lub wystąpić na nich jako ekspert)
• Program wsparcia najlepszych – Top Gun
• Dofinansowanie Twoich pasji oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)
• Niezliczona ilość spotkań integracyjnych (piwne piątki, piknik, wyjazd integracyjny czy mikołajki)
Oglądane: 287