Oferta pracy

Programista PLC/Automatyk PRACA DLA ABSOLWENTÓW

Gamma Plus

Polska, śląskie, Bielsko-Biała, świat   Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-08-10 2018-08-24
Specjalista

Opis firmy

Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Z powodzeniem bierzemy udział w projektach dla wymagających klientów z branży motoryzacyjnej: Daimler AG, Volkswagen AG, BMW, General Motors. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy również z producentami samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing, Irkut i Comac. Poszukujemy osób, dla których automatyka jest pasją i planem na przyszłość. Relacji z naszymi współpracownikami upatrujemy w perspektywie przynajmniej kilkuletniej.

Opis stanowiska

ZADANIA:
- tworzenie algorytmów sterowania,
- programowanie sterowników PLC oraz wizualizacji HMI,
- czytanie dokumentacji projektowej, schematów,
- wdrażanie systemów u klienta,
- trafne diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów uruchamianej instalacji automatyki.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne o profilu kierunkowym: automatyka, mechatronika elektronika, elektrotechnika,
- podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC SIEMENS lub innych,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu,
- gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych – warunek konieczny,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- chęć do rozwoju i nauki oraz nastawienie na długofalową współpracę.

Oferujemy

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie doświadczonych automatyków,
- szkolenia wdrożeniowe oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
- udział w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce,
- możliwość podróżowania po świecie i poznawania nowych miejsc,
- prywatna opieka medyczna.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: praca@gammaplus.pl . Treść klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gamma Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Lachowicach 397A, 34-232 Lachowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oglądane: 128