Oferta pracy

Technik Produkcji

ETO MAGNETIC

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-08-10 2018-08-26
Specjalista

Opis firmy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent elektrozaworów i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko Technik Produkcji.

Opis stanowiska

- Wsparcie działu produkcji w analizach oraz rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym,
- Analiza błędów oraz określanie ich przyczyn,
- Wsparcie przy kwalifikacji procesów,
- Wykonywanie pomiarów i badań towarzyszących produkcji,
- Udział w projektowaniu rozmieszczenia maszyn i urządzeń oraz reorganizacji stanowisk pracy i cyklu produkcyjnego,
- Udział w projektach ciągłego doskonalenia.

Wymagania

- Orientacji w technikach wytwarzania i montażu,
- Wykształcenia min. średniego kierunkowego (technik mechanik, mechatronik),
- Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- Kreatywności, zdolności analitycznego myślenia, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

- Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
- Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
- Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie
Oglądane: 105