Oferta pracy

Asystent/ka inżyniera budowy

Abakon

Polska, śląskie, Bielsko-Biała
2018-08-10 2018-09-09
Specjalista

Opis firmy

Firma budowlana Abakon od piętnastu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu wykonawczego.

Opis stanowiska

Co będzie należeć do twoich obowiązków?

- przygotowywanie rysunków wykonawczych
- współpraca z firmami podwykonawczymi
- zamawianie materiałów na budowę
- kontrola postępu i jakości prac
- wykonywanie obmiaru i przedmiaru robót budowlanych
- współpraca z biurem projektów

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- doświadczenia w pracy na budowie (mile widziane)
- ukończone studia kierunkowe (lub w trakcie)
- odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
- znajomości programu Auto-Cad
- otwartości na klienta

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę na miejscu, bez delegacji
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- elastyczne godziny pracy
- ciekawą ścieżkę rozwoju wraz z możliwością stworzenia własnego zespołu
- możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych
- pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku
- możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje

Dodatkowe informacje

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON Sp. z o.o.
spółka komandytowa (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji.
Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON Sp. z o.o. spółka
komandytowa w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Oglądane: 66