Oferta pracy

Staż w dziale Planowania Produkcji

Clinico

Polska, dolnośląskie, Błonie pod Wrocławiem
2018-08-10 2018-09-09
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Clinico Medical sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem jako jednostka produkcyjna, założona w 1996 roku,
obecnie zatrudnia około 1 700 osób. Wytwarzamy już ponad 1 200 produktów medycznych jednorazowego
użytku wykorzystywanych w medycynie na całym świecie. Od 2005 roku firma jest członkiem globalnego
koncernu Fresenius Kabi, który zatrudnia ponad 35 000 osób. Clinico Medical dynamicznie się rozwija, w tym roku otworzyliśmy nową halę produkcyjną oraz magazyn, a teraz rozpoczęliśmy budowę kolejnej hali.

Opis stanowiska

• Analiza możliwości produkcyjnych i stanów magazynowych
• Przygotowywanie raportów (KPI)
• Monitorowanie zapasu surowców oraz półproduktów
• Współpraca z działami Produkcji, Zakupów, Łańcucha Dostaw, Logistyki

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub studenci (preferowane kierunki: Zarzadzanie Produkcją, Logistyka)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
• Wiedza z zakresu planowania produkcji
• Dostępność

Oferujemy

• 6 miesięczny płatny staż
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużym, stale rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży medycznej
• Rozwój w zakresie planowania produkcji lub zarządzania łańcuchem dostaw
Oglądane: 172