Oferta pracy

Młodszy Mechanik Utrzymania Ruchu

Clinico

Polska, dolnośląskie, Błonie pod Wrocławiem
2018-08-10 2018-09-09
Specjalista

Opis firmy

Clinico Medical sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem jako jednostka produkcyjna, założona w 1996 roku,
obecnie zatrudnia około 1 700 osób. Wytwarzamy już ponad 1 200 produktów medycznych jednorazowego
użytku wykorzystywanych w medycynie na całym świecie. Od 2005 roku firma jest członkiem globalnego
koncernu Fresenius Kabi, który zatrudnia ponad 35 000 osób. Clinico Medical dynamicznie się rozwija, w tym roku otworzyliśmy nową halę produkcyjną oraz magazyn, a obecnie powstaje nowy biurowiec i kolejna hala produkcyjna. Usilnie zmierzamy w stronę automatyzacji produkcji przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Nasz park maszynowy to: maszyny wtryskowe, ekstruzja, automaty montażowe, maszyny pakujące, roboty i manipulatory, zgrzewarki wysokiej częstotliwości WCZ i ultradźwiękowe.

Opis stanowiska

• Bieżące usuwanie usterek i awarii maszyn pod nadzorem ekspertów
• Regularne wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z wytycznymi
• Odpowiedzialność za utrzymanie automatów, robotów oraz maszyn pakujących w ciągłym ruchu
• Współpraca z operatorami maszyn przy rozwiązywaniu bieżących problemów mechanicznych
• Wsparcie Mechaników Utrzymania Ruchu w codziennych obowiązkach

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane technik mechanik, technik mechatronik, technik automatyk lub technik elektryk), lub wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka
• Znajomość zagadnień mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych
• Praktyczna umiejętność oraz zainteresowanie diagnozowaniem i naprawianiem
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

• Realne perspektywy na rozwój i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, bardzo prężnie rozwijającej się firmie z branży medycznej
• Ścieżka kariery: Młodszy Mechanik UR -> Mechanik UR -> Starszy Mechanik UR -> Inżynier / Specjalista -> Automatyk / Mechatronik
• Atrakcyjne wynagrodzenie (pozakodeksowe profity wynikające z systemu 4-brygadowego)
• Imprezy integracyjne i sportowe
• Pakiet socjalny (dofinansowanie do: Multisport, kultury i rozrywki, kolonii; pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci)
• Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy
• Prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę
• Owoce, kawę i herbatę
• Przyzakładowa fundacja pomocy pracownikom w potrzebie
• Zapewniamy bezpłatny transport pracowniczy z okolic następujących miejscowości (Leśnica, Środa Śląska, Ujazd Górny, Brzeg Dolny, Lubin)

Oglądane: 104