Oferta pracy

Młodszy Specjalista Pomocy Technicznej (HelpDesk)

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Polska, mazowieckie, Warszawa
2019-04-01 2019-05-31
Specjalista

Opis firmy

Biuro Teleinformatyki to jednostka organizacyjna Centralnego Biura Antykorupcyjnego
- służby specjalnej do spraw zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym oraz zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Biuro Teleinformatyki tworzy, organizuje, rozwija i utrzymuje systemy teleinformatyczne CBA. W Biurze pełnią służbę: kierownicy projektów, programiści, testerzy, administratorzy: systemów, sieci, baz danych, inżynierowie devops, specjaliści: wsparcia technicznego, zamówień publicznych w IT, cyberbezpieczeństwa, administracji.

Poszukujemy kandydatów do pracy i służby w Warszawie na stanowisku:

(poziomy: junior/mid)

Opis stanowiska

Realizacja zgłoszeń zarejestrowanych w systemie helpdesk, wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów sprzętowych i programowych, diagnostyka sprzętu komputerowego, naprawy, instalacje, konfiguracje, zarządzanie elementami infrastruktury informatycznej

Wymagania

Bardzo dobra znajomość obecnego sprzętu komputerowego, systemów i oprogramowania Windows, Linux. Mile widziana bardzo dobra znajomość urządzeń GSM

Oferujemy

udział w realizacji unikalnych projektów informatycznych
wyjątkową pracę, nieporównywalną z ofertą rynku komercyjnego
życiową przygodę i rozwój zawodowy w służbie specjalnej,
służbę lub pracę na pełen etat w Warszawie,
wynagrodzenie 3600-5000 zł netto,
specjalistyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
dodatkowy urlop szkoleniowy dla studentów,
dofinansowanie do wynajmu mieszkania w Warszawie dla funkcjonariuszy,
dofinansowanie do studiów podyplomowych,
dodatkowy urlop szkoleniowy dla słuchaczy studiów podyplomowych,
pracę w zespole złożonym z ekspertów, starszych i młodszych specjalistów.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a ofertą, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres:

it@cba.gov.pl

Wstępna selekcja kandydatów następuje na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej oraz rozwiązanych samodzielnie zadań. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzają wyłącznie informatycy - przedstawiciele komórek organizacyjnych Biura.

Dodatkowe informacje

Oglądane: 489