Oferta pracy

Startujemy z rekrutacją na Java Boot Camp!

Core Services Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-09-14 2018-10-14
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Startujemy z rekrutacją na Java Boot Camp!

Chcesz zdobyć doświadczenie w programowaniu i poszerzyć swoją wiedzę? Java Boot Camp organizowany przez Core Services jest właśnie dla Ciebie!

Czeka Cię tydzień darmowego szkolenia z Javy prowadzonego przez specjalistów! Po odbytym Boot Campie, najlepiej ocenionym osobom zaproponujemy prace w naszej firmie!

Opis stanowiska

Kogo poszukujemy?
• osób z akademicką wiedzą o programowaniu w Java najlepiej bez doświadczenia komercyjnego

• Podstawowa znajomość Javy
• Dyspozycyjność podczas szkolenia i dalszej współpracy
• Własny laptop jest mile widziany, ale nie jest niezbędny

Oferujemy:
• 6 dni darmowego szkolenia w godzinach 9:00-16:00
• Zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem profesjonalistów
• Możliwość zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prelegenci:

Pierwszą osobą jest ekspert zajmujący się programowaniem od ponad 11 lat. Trener Java, wielokrotny prelegent i organizator licznych konferencji w całym kraju. Autor wielu artykułów w magazynach branżowych.

Drugą osobą jest senior developer, tech lead projektant, z ponad 10-letnim doświadczeniem. W pracy nie zacznie kodować, dopóki nie zgłębi problemu oraz nie upewni się, że architektura rozwiązania jest gotowa. Specjalizuje się również w middleware oraz w aplikacjach backend-owych.

Harmonogram:
14.09 Rozpoczęcie rekrutacji
12.10 Koniec przesyłania zgłoszeń i wypełnionych zadań
22.10 Ogłoszenie listy zakwalifikowanych uczestników
29 - 31.10 Szkolenie cz. I
05 - 07.11 Szkolenie cz. II
09.11 Wyłonienie uczestników, którym zaproponujemy współpracę
16. 11 Zamknięcie formalności związanych z zatrudnieniem
19.11 Rozpoczęcie pracy w Core Service

Program szkolenia:
1. Narzędzia dla programistów
2. Infrastruktura: serverless, kontenery, servery, wirtualizacja, cloud
3. Bazy Danych (obiektowe, relacyjne, cache'e) i sposoby połączeń pomiędzy światem javy a światem baz danych
4. O testowaniu (od testów jednostkowych, po funkcjonalne)
5. Architektury i rozwiązania używane w różnych korporacjach
6. O zdolnościach miękkich słów kilka
7. Dużo warsztatów

Wyślij nam swoje zgłoszenie za pomocą linka, następnie otrzymasz wiadomość z zadaniem. Na jego wykonanie masz czas do 12 października. Daj sobie szansę! Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!
Oglądane: 262