Oferta pracy

Asystent Projektanta (instal. niskoprądowe, elektryczne)

SPIE Polska

Polska, dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
2018-09-14 2018-10-14
Asystent

Opis firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technicznych: obsługa nieruchomości komercyjnych oraz projekty realizacji instalacji elektrycznych i niskoprądowych. Zatrudniamy ponad 550 pracowników. Codzienna praca naszych zespołów w budynkach to prowadzenie przeglądów, inspekcji, konserwacji, napraw, modernizacji oraz uruchamiania nowych instalacji i urządzeń zapewniających właściwe funkcjonowanie nieruchomości.

W naszej organizacji miejsce pracy znajdą specjaliści z różnych obszarów m.in.: energetyki, HVAC, niskich prądów, automatyki, systemów ppoż. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Celem stanowiska jest realizowanie bieżących zadań związanych z wykonywaniem dokumentacji technicznych i zarządzaniem wykonywania dokumentacji technicznych w zakresie systemów teletechnicznych. Wsparcie w organizacji pracy biura projektowego, a także:
•wykonywanie terminowe rysunkowej dokumentacji powykonawczej na podstawie materiałów od wykonawców oraz wizji na obiekcie
•wykonywanie zbiorczej dokumentacji wykonawczej zgodnie z wytycznymi klienta i terminami wskazanymi przez kierownictwo
•uczestnictwo w procesie uzgodnień projektowych, projektowania instalacji i uruchomień instalacji
•obsługa korespondencji, zamawianie artykułów zgodnie z zapotrzebowaniem biura
•wprowadzanie dokumentów do systemu związanego z obiegiem dokumentów

Wymagania

• wykształcenie w kierunku: elektryka, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewnym
• znajomość języka angielskiego pozwalającą na czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej
• znajomość środowiska MS Office na poziomie dobrym
• znajomość środowiska AutoCAD na poziomie dobrym
• cechy takie jak: dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, dokładność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia
oraz chcesz rozwijać się w obszarze projektowania instalacji

Oferujemy

• pracę w rozwijającej się organizacji
• umowę o pracę, pakiet socjalny
• opiekę medyczną
• możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku
Oglądane: 81