Oferta pracy

Programista

Huzar-Software

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-09-14 2018-10-14
Specjalista

Opis firmy

Wytwarzamy oprogramowanie wspomagające proces obsługi celnej importerów, eksporterów i agencji celnych. Mamy około 2000 klientów w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym wytwórcą oprogramowania tego typu. Zatrudniamy około 30 osób.

Opis stanowiska

Rozwijanie i tworzenie oprogramowania (aplikacje desktopowe i webowe).

Wymagania

Umiejętność programowania w Delphi albo w C# (Framework: .NET CORE) i Javascript/Typescript. Mile widziana znajomość Frameworka Angular 4.

Oferujemy możliwość szkolenia osobom nieznającym tego środowiska. Kandydaci muszą jednak mieć opanowaną przynajmniej wiedzę matematyczną na poziomie maturalnym lub mieć elementarne doświadczenie w programowaniu.

Pod uwagę będziemy też brać studentów kierunków informatycznych, którzy jeszcze nie ukończyli I stopnia studiów. Kandydaci o dobrych lub bardzo dobrych wynikach z przedmiotów matematycznych i informatycznych mogą liczyć na lepsze warunki finansowe już w okresie próbnym.

Warunkiem zatrudnienia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferujemy

- umowę o pracę lub w formie dogodnej dla pracownika
- stabilne środowisko pracy
- ponadprzeciętne wynagrodzenie (3,5 -13 tys. PLN miesięcznie)
- elastyczny czas pracy
- szkolenia ułatwiające wdrożenie
- możliwość nauki jęz. angielskiego w godzinach pracy
- MultiSport

Dodatkowe informacje

Do przesyłanych ofert prosimy dodać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Oglądane: 183