Oferta pracy

Praktyki Administracja/Marketing

Idea Place

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-09-17 2018-11-15
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

IdeaPlace to pierwsza we Wrocławiu profesjonalna przestrzeń coworkingowa dla osób przedsiębiorczych, dynamicznych i niezależnych. Daje możliwość wykorzystania wszystkich zalet pracy biurowej przy jednoczesnym braku zobowiązań. Od 2011 roku zajmujemy się wspieraniem młodych przedsiębiorców, zespołów startupowych oraz umożliwiamy rozwój własnego biznesu na elastycznych warunkach.

Opis stanowiska

Obowiązki:
• wykonywanie zleconych prac biurowych takich jak np. segregacja poczty Klientów;
• pomoc przy obsłudze sekretariatu;
• nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami;
• wykonywanie analiz lokalnego rynku pod kątem nawiązania kontaktów biznesowych;
• tworzenie i aktualizowanie bazy Klientów;
• pomoc przy organizacji eventów Idea Place;
• utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Forma praktyk: bezpłatne
Grafik: elastyczne godziny odbywania praktyk, które spokojnie można godzić ze studiami
Adres: Plac Solny 15, Wrocław

Wymagania

• pozytywne nastawienie,
• chęć zdobycia nowych umiejętności;
• umiejętność budowania nowych relacji – komunikatywność;
• znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

• miłą atmosferę pracy wśród pozytywnych i sympatycznych współpracowników;
• referencje po ukończeniu praktyk;
• urozmaicony program praktyk, dzięki którym praca w biurze stanie Ci się bliższa;
• możliwość realizacji ciekawych inicjatyw.
• przestrzeń do samorealizacji
Oglądane: 131