Oferta pracy

Przedstawiciel finansowy

PROFI CREDIT Polska S.A

2018-09-14 2018-10-15
Specjalista

Opis firmy

PROFI CREDIT POLSKA S.A. jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 14 lat i współpracujemy z grupą 3 000 przedstawicieli finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych.

Opis stanowiska

CHCIAŁBYŚ PRACOWAĆ W BRANŻY FINANSOWEJ?
U NAS ROZPOCZNIESZ SWOJĄ PRZYGODĘ!
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! ZAPEWNIAMY DARMOWE SZKOLENIA!

Twoje obowiązki będą polegały na:
 aktywnym pozyskiwaniu klientów
 sprzedaży pożyczek dla klienta indywidualnego i biznesowego
 opiece nad powierzoną bazą klientów

Wymagania

Czekamy na Ciebie, jeżeli jesteś osobą:
 zmotywowaną i ambitną
 komunikatywną, z wysoką kulturą osobistą
 umiejętnie organizującą własną pracę tak, aby zmaksymalizować efekty sprzedażowe
 samodzielną i wychodzącą z inicjatywą

Oferujemy

Skoro wymagamy to dajemy coś w zamian:
 elastyczne godziny pracy - pracujesz ile chcesz
 wysokie prowizje od sprzedaży brutto
 nieograniczony dostęp do bezpłatnych materiałów marketingowych
 dostęp do biura z pełnym wyposażeniem /komputer, drukarka, telefon/
 profesjonalne szkolenia
 pomoc na każdym etapie współpracy
 realną możliwość awansu
 wsparcie dedykowanego Call Center

Dodatkowe informacje

Pamiętaj o dopisaniu następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2. (Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych), w celu prowadzenia obecnych procesów rekrutacyjnych – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Oglądane: 15