Oferta pracy

PRAKTYKA W DZIALE KONSTRUKCYJNO-PRODUKCYJNYM

Industrade

Polska, dolnośląskie, Św. Katarzyna
2018-10-11 2018-11-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Firma Industrade Sp. z o.o. z siedzibą w Świętej Katarzynie, oferuje produkty i świadczy usługi wspierające procesy logistyczne.

Opis stanowiska

udział w projektowaniu oraz realizacji nowych produktów

sporządzenie bazy projektów i kart technologicznych

tworzenie rysunków technicznych

Wymagania

preferowani studenci II/III roku
znajomości rysunku technicznego

znajomości programu AutoCad, Solidworks, Catia

umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)

umiejętności analitycznego myślenia

samodzielność, kreatywność, praca w zespole

Oferujemy

elastyczny czas pracy dostosowany do potrzeb firmy i możliwości studenta
wynagrodzenie w ramach odbywanej praktyki

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

poznanie specyfiki pracy w takich firmach jak Wabco Polska Sp. z o.o., Robert Bosch Sp. z o.o., Cargill Poland Sp. z o.o., BSH Sprzęt Gospodarstwa domowego Sp. z o.o.,
Toyota Motor Industries Poland Sp. z o.o.
Oglądane: 190