Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji i Kontaktu z Klientem

MAHLE

Polska, wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
2018-10-11 2018-11-10
Specjalista

Opis firmy

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, a także pionierem przyszłego transportu. Zajmujemy się technologią napędów i klimatyzacji, zarówno napędów z silnikami spalinowymi jak i elektrycznymi. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje w 170 zakładach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych, z których jedno znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Pracujemy nad innowacyjnymi produktami, które są montowane w przynajmniej co drugim pojeździe na świecie. Naszym celem jest wydajniejszy, bardziej komfortowy i przyjazny środowisku transport. W tym celu optymalizujemy silniki spalinowe, ułatwiamy wzrost użycia paliw alternatywnych oraz tworzymy podstawy światowej elektrycznej mobilności

Opis stanowiska

Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?
• Planowanie produkcji na liniach produkcyjnych w zakładzie oraz dostaw JIS (just-in-sequence)
• Tworzenie planów krótko - i długoterminowych
• Tworzenie prognozy sprzedaży pod kątem ilości
• Kontakt z Działem Produkcji
• Optymalizacja i kontrola zapasów wyrobów gotowych oraz półwyrobów w zakładzie
• Obsługa systemu Label Management (etykietowanie)
• Przyjmowanie i realizacja zamówień zgodnie z harmonogramem
• Opracowywanie prognozy sprzedaży do klienta
• Kontrola terminowości dostaw
• Praca w systemie SAP

Wymagania

Pochwal się nam swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi.
• Wykształcenie kierunkowe
• Znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość programu Excel
• Odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji
• Umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia faktów, duża podzielność uwagi
• Doświadczenie w pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!
Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
Pakiet benefitów (dofinansowanie m.in. ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz kosztów nauki)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Oglądane: 50