Oferta pracy

Młodszy Analityk Biznesowy / Inżynier Oprogramowania Murex

Capgemini Software Solutions Center O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-11-08 2019-01-15
Specjalista

Opis stanowiska

Jako Młodszy Analityk Biznesowy /Inżynier Oprogramowania systemu Murex będziesz monitorować i wspierać nowoczesny system działający w obszarze finansowym dla branży bankowej. Będziesz pracować w międzynarodowym środowisku dla instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie.

Wymagania

• techniczna znajomość środowiska Unix i systemów bazodanowych (Oracle lub Sybase);
• dobra znajomość SQL (najlepiej T-SQL);
• chęć do nauki i umiejętność samodzielnej pracy;
• chęć do pracy w trybie zmianowym;
• mile widziana znajomość sektora bankowego;
• wykształcenie wyższe;
• co najmniej dobra znajomość angielskiego i niemieckiego.

Oferujemy

• szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.
Oglądane: 88