Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale IT

ZF TRW Polska

Polska, śląskie, Częstochowa
2018-11-08 2019-01-07
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Opis stanowiska

Jesteś po studiach (albo właśnie je kończysz) i zastanawiasz się, co dalej? Interesują Cię najnowsze technologie i zależy Ci na rozwoju? Chcesz robić coś, co ma znaczenie? Jeśli tak, to nie trać czasu i dołącz do ZF! To miejsce, w którym rozwiniesz swój talent pomagając nam tworzyć lepszy i bezpieczniejszy świat.

Wymagania

Z nami możesz wykorzystać i doskonalić swoje umiejętności w takich obszarach jak:
• administracja systemami;
• sieci komputerowe;
• wirtualizacja;
• wsparcie użytkowników systemów informatycznych;
• wsparcie aplikacji i baz danych;
• SAP
• i aplikacje inżynieryjne.

Oferujemy

Zapewnimy Ci:
• umowę na pełen etat (jeśli wolisz ¾ albo ½ etatu to też jest taka możliwość);
• konkurencyjne wynagrodzenie, za które będziesz w stanie się utrzymać;
• kurs językowy;
• dostęp do platformy szkoleniowej Lynda.com
• oraz opiekę eksperta.
Do zobaczenia! :)

PS Dla najlepszych stażystów przygotowaliśmy stanowisko specjalisty. (Potraktuj staż na serio i zacznij godną pozazdroszczenia karierę.)

Dodatkowe informacje

Oglądane: 130