Oferta pracy

Praktyki w Grupie Projektowej Działu Inżynierii Produkcji

Volvo Polska

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-11-23 2018-12-23
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.
Volvo Buses, is driven by a purpose to ensure that millions of people reach their travel destination every day. Reliably, safely and with respect for the environment. We want to make a difference, being pioneers of sustainable transport solutions of the future. We want to be there for our customers providing uptime and reliability, all over the world every day. Volvo Buses is leading the biggest technology shift in public transport in decades with our electromobility offer. We work with passion, we trust each other and we embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Opis stanowiska

Volvo Buses poszukuje kandydatów na Praktyki w Grupie Projektowej Działu Inżynierii Produkcji

Dział Inżynierii Produkcji zajmuje się wspieraniem linii produkcyjnej autobusów pod kątem: procesów, instrukcji oraz rozwiązań montażowych. W jego ramach działa Grupa Projektowa, pracująca ze zmianami wprowadzanymi na naszych pojazdach.

Część Grupy Projektowej stanowią Project Build Leaderzy - zajmują się zabezpieczaniem produkcji autobusów, które zawierają nowinki wprowadzane przez Volvo Buses w swoich produktach.
Główym celem Build Leaderów jest zabezpieczenie budowy autobusów projektowych oraz szybkie rozwiązywanie problemów występujących na linii produkcyjnej podczas budowy.
Udział w Programie Praktyk jest doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia w obszarach inżynierii produkcji oraz zarządzania projektami w dużej, międzynarodowej firmie.

Wymagania

Kim jesteś?
• Studentem lub absolwentem, który niedawno zakończył studia – preferowane kierunki: mechanika oraz zarządzanie
• Dostępny min. 30h tygodniowo
• Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w branży automotiv
• Lubisz rozmawiać z ludźmi
• Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
• Praca zespołowa nie jest Ci obca, a indywidualne zadania Cię nie stresują
• Nauka sprawia Ci przyjemność, a indywidualne zadania Cię nie stresują
• Lubisz rozwiązywać problemy, masz analityczny umysł
• Dobrze organizujesz swój czas pracy, przywiązujesz wagę do szczegółów
• Swobodnie posługujesz się językiem angielskim
• Masz doświadczenie w pracy z MS Office

Oferujemy

Co będzie należało do Twoich zadań:
• Wspópraca oraz wsparcie Project Build Leaderów
• Wspieranie koordynowania budowy autobusów prototypowych (przygotowanie do budowy, prowadzenie budowy w linii produkcyjnej, wsparcie procesu dostawy)
• Wspieranie koordynowania pracy pracowników linii produkcyjnej/prototypowni w zakresie budowy autobusu
• Zdobywanie wiedzy o funkcjonowaniu organizacji z branży motororyzacyjnej – sposoby pracy, procesy oraz procedury w Volvo Polska
• Zdobywanie wiedzy o Lean Manufacturing oraz 5S

Dodatkowe informacje

Co nas wyróżnia?
• Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
• Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!
Oglądane: 326