Oferta pracy

Nauczyciel w Chinach

Global Personal

Chiny, changzhou
2018-12-05 2019-01-04
Specjalista

Opis firmy

Global Personal Sp z o.o. - firma doradstwa persanolnego.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów , które dają Ci możliwość podjęcia pracy oraz zdobycia cennego doświadczenia w różnych branżach na różnych stanowiskach w różnych końcach świata!
Oferujemy pracę w UE, Chinach, a takża USA.
Chcesz dołączyć się do nas? Skontaktuj się z nami i wspólnie ruszymy dalej

Opis stanowiska

Poszukujemy młodych osób do pracy w Chinach na stanowisko nauczyciel języka angielskiego , muzyki, matematyki.

Także poszukujemy trenerów z różnych dyscyplin sportowych i nauczyciel w przedszkole

Wymagania

Znajomość języka angielskiego (przynajmniej w stopniu dobrym, dla nauczycieli języka angielskiego wiedza języka powinna być na poziomie nie mnie niż B2);

Wykształcenie wyższe ( kierunek nie jest istotny)

Kierunki związane z edukacją, j. angielskim oczywiście będą doceniane.

Paszport

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń: od 1 200 $ - 2 600 $

Coroczne podwyższenie stawki na 400 $ - 500 $.

Bezpłatny obiad w 70% zakładach ;

Mieszkanie opłaca pracodawca ;

Ubezpieczenie (w koszt nie wchodzi dentysta);

Bezpłatne otrzymanie listu polecającego od zakładu;

Możliwość budowania stabilnej kariery.

Dodatkowe informacje

Grafik :

Pn.-Pt.: do 5 lekcji dziennie .

Weekendy: wolne

PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV W JĘZYKU ANGIELSKIM

Oglądane: 180