Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Testów

NBCR

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-05 2019-01-04
Specjalista

Opis firmy

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Opis stanowiska

• Testowanie oprogramowania i zapewnienie jego jakości
• Testowanie wielu platform na różnych etapach cyklu rozwoju produktów
• Przygotowywanie i wykonywanie skryptów testowych
• Testowanie ręczne oraz automatyczne (Selenium)
• Testowanie modułów, integracji oraz QA

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Wykształcenie wyższe
• Doskonałe zdolności komunikacyjne
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
• Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
• Kreatywność oraz chęć do pracy

Oferujemy

• Prace przy najnowszych dostępnych technologiach
• Współpracę długofalową w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
• Szkolenia językowe
• Doskonałą atmosferę pracy
Oglądane: 135