Oferta pracy

Inżynier wdrażania projektu (Kontraktor)

TOYOTA MOTOR EUROPE

Polska, dolnośląskie, Jelcz Laskowice
2018-12-05 2019-01-04
Specjalista

Opis firmy

Toyota Motor Europe zajmuje się wdrażaniem nowych projektów w jednostkach Toyoty zlokalizowanych w całej Europie, między innymi w Belgii, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce (2 oddziały)

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy inżynierów (kontraktorów) z doświadczeniem w obszarze inżynierii Produkcji
Zakres odpowiedzialności:
- Proces planowania dla nowych części
- Wprowadzenie nowych części do produkcji
- Przygotowanie i przeprowadzanie prób produkcyjnych,
- Analiza prób produkcyjnych, opracowanie środków zaradczych, raportowanie do przełożonych
- Współpraca z powiązanymi działami (jakość, produkcja) oraz z centralą w Japonii

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcyjnym ,
• Znajomość programów CAD (modelowanie, złożenia, dokumentacja 2D)
• Znajomość programowania NC i PLC
• Praktyczna znajomość pakiety MS Office (bardzo dobra znajomość Excel),
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Znajomość wymagań dyrektywy maszynowej (certyfikacja CE)
• Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

• Możliwość poznania nanowszych technologii hybrydowych
• Cykl szkoleń i realizowanie ciekawych projektów
• Rozwój zawodowy poprzez wymianę doświadczeń z pracownikami z europejskich zakładów Toyoty
• Bogate zaplecze socjalne

Zatrudnienie przez firmę Invenio na zasadzie kontraktu.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres:

mczekanska@toyotapl.com
Oglądane: 106