Oferta pracy

Junior Automation Tester

Enxoo sp.z.o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-05 2018-12-20
Specjalista

Opis firmy

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!
W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :) Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:
- Planowanie, tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych
- Analiza i monitorowanie wykonywanych testów
- Raportowanie wykrytych błędów w Jira
- Współpraca z zespołem projektowym
- Tworzenie dokumentacji testowej i projektowej

Wymagania

Co jest potrzebne do współpracy?
- Przynajmniej podstawowa znajomość Python
- Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz XPath
- Znajomość systemów kontroli wersji
- Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (min. B2)
- Chęć zdobywania doświadczenia i rozwijania się razem z nami
- Dodatkowym atutem będzie znajomość Selenium Webdriver

Oferujemy

Nasza propozycja
Praca w enxoo daje duże możliwości rozwoju i jest to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i żartuje
Oglądane: 199