Oferta pracy

Inżynier Systemowy

Capgemini Software Solutions Center O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-06 2019-02-12
Specjalista

Opis stanowiska

Jako Inżynier Systemowy będziesz wspierać środowiska testowe, deweloperskie oraz produkcyjne na potrzeby projektów realizowanych w naszym oddziale.

W zależności od projektu do zakresu Twoich obowiązków należeć mogą: tworzenie skryptów, programów, administracja bazą danych wraz z optymalizacją jej wydajności, testowanie i dokumentowanie swoich rozwiązań. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

Wymagania

• ukończone studia wyższe;
• znajomość zagadnień administracji systemów Unix lub Linux;
• mile widziana znajomość serwerów baz danych i/lub serwerów aplikacji (np. Jboss, Websphere, mySQL);
• dobra znajomość języka angielskiego;
• przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub gotowość do nauki (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Oferujemy

• szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.
Oglądane: 102