Oferta pracy

Kreślarz 3D/Asystent Projektanta Konstrukcji

StahlConst Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-06 2019-01-05
Asystent

Opis firmy

StahlConst Sp. z o.o. oferuje usługi projektowania budowlanego. Wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze konstrukcji stalowych a także złożone obliczenia statyczno-wytrzymałościowe.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów do Biura Projektowego we Wrocławiu na stanowisku Kreślarza 3D.

Opis stanowiska

Zadania:
- tworzenie modeli konstrukcji stalowych 3D z wykorzystaniem programu Tekla Structures;
- przygotowywanie kompletnej dokumentacji wykonawczej/warsztatowej;
- współpraca z projektantem;

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane (lub ostatni rok studiów magisterskich);
- znajomość oprogramowania CAD, Tekla Structures (mile widziane);
- dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
- umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole;
- miłą atmosferę pracy;
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę po okresie próbnym;
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego;
- możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- wsparcie inżynieryjne w zespole.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w formie CV w języku polskim lub angielskim/niemieckim na adres e-mail (w temacie wiadomości proszę wpisać "Zeichner-Imię_Nazwisko".

 Wszystkie oferty muszą zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) prowadzonego przez StahlConst Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu”
Oglądane: 99