Oferta pracy

REFERENT DS. SOURCINGU

PPF Hasco-Lek S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-06 2019-01-31
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Opis stanowiska

· poszukiwanie materiałów opakowaniowych do produkcji własnej i kontraktowej,
· prowadzenie negocjacji handlowych,
· kwalifikacja nowych dostawców/ producentów,
· nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,
· pozyskiwanie informacji od dostawców/ producentów wymaganych w procesie wdrożenia zgodnie z obowiązującymi procedurami i gromadzenie otrzymanej dokumentacji,
· kontrola i nadzór nad prawidłowością realizacji zamówień materiałów opakowaniowych do celów badawczo-rozwojowych,
· monitorowanie i analiza rynku materiałów opakowaniowych,
· praca w systemie ERP,
· współpraca z innymi komórkami w firmie w zakresie nowych projektów.

Wymagania

· wykształcenie wyższe (preferowane: biotechnologia, chemia, farmacja i pokrewne),
· znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
· bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
· łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, umiejętność budowania relacji z dostawcami i klientami, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych,
· bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość i zaangażowanie,
· mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej - w branży spożywczej, farmaceutycznej, biotechnologicznej w dziale zakupów, logistyki oraz praktyczna znajomość zadad GMP, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 13485.

Oferujemy

· stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
· możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach,
· możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do opieki medycznej, dofinasowanie do wczasów oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Dodatkowe informacje

Co zrobić, by do nas dołączyć?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne CV: https://hascolek.traffit.com/public/form/a/214
Oglądane: 71