Oferta pracy

Elektronik - Automatyk Utrzymania Ruchu

MAHLE

Polska, wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
2018-12-06 2019-01-05
Specjalista

Opis firmy

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, a także pionierem przyszłego transportu. Zajmujemy się technologią napędów i układów chłodzenia w pojazdach z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje w 170 zakładach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych, z których jedno znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Pracujemy nad innowacyjnymi produktami, które są montowane w przynajmniej co drugim pojeździe na świecie

Opis stanowiska

Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?

• Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie systemów automatyki i sterowania
• Analiza układów sterowania maszyn w celu usunięcia potencjalnych awarii
• Usprawnianie istniejących rozwiązań w celu zwiększenia niezawodności i osiągnięcia lepszych wyników produkcyjnych
• Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń wg harmonogramu
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania

Pochwal się nam swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi.

• Wykształcenie minimum średnie techniczne (Automatyk, Elektryk, Elektronik)
• Znajomość sterowników PLC, zasad serwisowania układów automatyki i sterowania
• Uprawnienia energetyczne do 1 kV
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym
• Samodzielność i zdolność rozwiązywania problemów technicznych
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
Pakiet benefitów (dofinansowanie m.in. ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz kosztów nauki)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
Oglądane: 52