Oferta pracy

Specjalista ds. technicznych

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-06 2019-01-05
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy jedną z większych Spółdzielni Mieszkaniowych na terenie Wrocławia.
Główna siedziba mieści się przy ul. Dokerskiej 2a.
Posiadamy zasoby mieszkaniowe na Krzykach (ul. Jastrzębia i ul. Racławicka) oraz Kozanowie (to przede wszystkim ulice - Gwarecka, Dokerska, Pilczycka, Kozanowska ).
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Opis stanowiska

• Przygotowanie przetargów i umów na prace inwestycyjne i remonty;
• Bieżąca kontrola prowadzonych robót przez Zamawiającego w zakresie zgodności z
zawartą umową;
• Uczestnictwo w odbiorach przejściowych, końcowych oraz robót podlegających zakryciu;
• Nadzór nad właściwym wywiązywaniem się z umów przez wykonawców z którymi
Zamawiający zawarł umowę na wykonanie określonych robót budowlanych;
• Sprawdzanie na bieżąco prowadzonych napraw i konserwacji;
• Udzielanie pisemnych informacji na zgłoszenia lokatorskie w sprawach usterek i zapytań technicznych;
• Współpraca z inspektorami nadzoru w zakresie dokonywania odbioru prac budowlanych;
• Współpraca z Administracją Osiedla;
• Nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości;
• Sporządzanie zestawień i analiz z zakresu działu technicznego.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane, elektryczne lub sanitarne
• Znajomość programu do kosztorysowania Norma-Pro
• Znajomość pakietu Ms Office
• Znajomość programu AutoCAD

Mile widziane:
• Doświadczenie w produkcji budowlanej

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat na 3 miesięczny okres próbny.

Dodatkowe informacje

Wymagane dokumenty aplikacyjne : CV
Informujemy, że kontaktować się będziemy z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową „Energetyk”, ul. Dokerska 2a, 54 – 142 Wrocław na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.”
Oglądane: 90