Oferta pracy

2018-12-06 2019-01-05
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.
Volvo Group Finance contributes to realizing the vision of the Volvo Group by developing and providing a wide range of expert services from financial planning to accounting, business controlling, M&As, real estate services, financial reporting and investor relations. With Volvo Group Finance you will be part of a global and diverse team of highly skilled professionals who work with passion, trust each other and embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Opis stanowiska

Volvo Group Real Estate poszukuje kandydatów chętnych do wzięcia udziału w Programie Płatnych Praktyk w Zespole Zarządzania Nieruchomościami

Zespół Zarządzania Nieruchomościami w Dziale Real Estate zajmuje się m.in. techniczną obsługa nieruchomości Volvo zlokalizowanych przy ul. Mydlanej we Wrocławiu, na które składają się trzy hale produkcji autobusów i 6 budynków biurowych wraz z otaczająca je infrastrukturą.

Co będzie należało do Twoich zadań:
• Współpraca oraz wsparcie inżynierów z Zespołu Zarządzania Nieruchomościami i pozostałych Zespołów w Dziale Real Estate
• Wspieranie koordynowania przeglądów technicznych urządzeń, instalacji i systemów budynkowych
• Wspieranie koordynowania pracy dostawców usług technicznych i budowlanych
• Poznanie i obsługa systemów związanych z nieruchomościami: BMS (Building management System), EMS (Energy Management System) i ERP (w zakresie zarzadzania nieruchomości)
• Zdobywanie wiedzy o funkcjonowaniu organizacji – sposoby pracy, procesy oraz procedury w Volvo Polska

Kim jesteś?
• Studentem lub absolwentem, który niedawno zakończył studia – preferowane kierunki: elektryczny, energetyczny
• Będziesz dostępny min. 30h tygodniowo
• Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w branży obsługi i zarządzania nieruchomościami
• Lubisz rozmawiać z ludźmi
• Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
• Praca zespołowa nie jest Ci obca, a indywidualne zadania Cię nie stresują
• Nauka sprawia Ci przyjemność
• Lubisz rozwiązywać problemy, masz analityczny umysł
• Dobrze organizujesz swój czas pracy, przywiązujesz wagę do szczegółów
• Posługujesz się językiem angielskim
• Masz doświadczenie w pracy z AUTO CAD

Co nas wyróżnia?
• Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
• Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!
Oglądane: 124

Pozostałe oferty pracy tego pracodawcy

13 gru
13 gru