Oferta pracy

Sekretarka

Comarch S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-12-07 2019-01-06
Specjalista

Opis stanowiska

-prowadzenie sekretariatu w godzinach 9:00 - 17:30
-nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
-przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
-obsługa poczty kurierskiej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
-prowadzenie ewidencji kasowej
-rozliczanie delegacji krajowych
-sporządzanie raportów kasowych

Wymagania

-wykształcenie wyższe
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
-bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
-bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
-dokładność, systematyczność, samodzielność
-wysoka kultura osobista
-umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
-prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
-indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
Oglądane: 65