Oferta pracy

JUNIOR SALES DEVELOPMENT REPRESENTATIVE

CodersFirst

Polska, mazowieckie, Warszawa
2019-01-11 2019-02-10
Asystent

Opis firmy

We're a top tech R&D company in HR in Europe.
Our customers include Tidal, OLX, WP and hundreds of world's most innovative companies and startups.
We hire extremely talented people ex. a second place winner in the global contest „Netflix Prize”, a double alumnus of Google Summer of Code program, Ph.D. candidate for cognitive science at Max Planck Institute, extremely operational team of Talent Analysts carefully selected from a legion of possible candidates. But hey! We hire individuals. We don’t really care about big names in your CV - because your CV has nothing to do with your competences, attitude, and character!

Opis stanowiska

CodersFirst poszukuje Junior Sales Development Representative, który chciałby postawić swoje pierwsze kroki w rozbudowywaniu sieci Klientów startupu z branży IT i HR.

Na tym stanowisku dogłębnie poznasz europejski rynek IT i nauczysz się efektywnie komunikować się z potencjalnymi Klientami, aby nawiązać z nimi współpracę. Zostaniesz jednym z pierwszych członków Zespołu Sales i będziesz pracować bezpośrednio z Pawłem, Founderem CodersFirst, który stoi na jego czele.

Jako Junior Sales Development Representative będziesz miał również szansę blisko współpracować z Zespołem R&D (Head of Data, który zdobył II miejsce na świecie w konkursie Netflix #beforeItWasCool; Full-stack developerem, który jest dwukrotnym alumnem programu Google Summer of Code i Research Scientist, który należy do Max Planck Society – jednego z najbardziej cenionych ośrodków badawczo-rozwojowych, zrzeszającego Laureatów Nagrody Nobla), Zespołem Talent Analyst oraz z influencerami branży IT.

Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj –> https://medium.com/codersfirst

Do Twoich obowiązków należeć będzie wyszukiwanie potencjalnych Klientów i pozyskiwanie leadów sprzedażowych, współtworzenie strategii wraz z Liderem zespołu, współtworzenie procesów w zespole Sales oraz uczestnictwo w konferencjach i meetupach.

Jest to świetna oferta pracy dla studentów lub absolwentów uczelni, w której w szybki i intensywny sposób można rozwinąć swoje umiejętności.

Jeśli obawiasz się, że nasza oferta opiera się na MLM (marketingu wielopoziomowym), uspokajamy. Nie ma z nim nic wspólnego :)

Wymagania

-student ostatnich lat studiów magisterskich dziennych lub zaocznych (preferowane)

-umiejętność komunikacji swoich myśli i pomysłów w sposób kompleksowy

-zorientowanie na cel

-postawa prokliencka, pozwalająca na zapewnienie wyjątkowej obsługi i satysfakcji Klienta

-umiejętność pracy z poufnymi informacjami, taktownego zachowania się, dyplomacji i dyskrecji

-wysoka dbałość o szczegóły i silna motywacja do nauki

-umiejętność pracy w zespole

-umiejętność pracy z GoogleDocs (preferowana)

-znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

-zainteresowanie nowymi technologiami (spędzisz dużo czasu na pracy z najlepszymi firmami technologicznymi, co oznacza, że musisz to lubić)

-umiejętność inteligentnego wypowiadania się o naszej działalności, nowych technologiach oraz branży HR

Oferujemy

Oferujemy:

-pracę na ½ etatu

-pracę zdalną i elastyczne godziny pracy (wystarczy, że pojawisz się w biurze 1 raz w miesiącu)

-wynagrodzenie 1 800 zł netto + success fee

-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

-możliwość awansu na stanowisko Sales Engineer

-możliwość pracy na pełny etat w dłuższej perspektywie

-2-dniowy onboarding, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy!

-subskrypcję Netflix/Spotify (do wyboru), voucher Eventim po 6 miesiącach współpracy (300 zł), kartę podarunkową Airbnb jako premię za wyniki po 12 miesiącach współpracy (1000 zł) i... bilet lotniczy na podróż dookoła świata po 3 latach współpracy, like seriously!

Dodatkowe informacje

Prześlij na adres job@codersfirst.com odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić (max. 350 znaków).

W tytule maila wpisz “Junior Sales Development Representative”. Pamiętaj o podaniu swoich danych kontaktowych: e-mail i nr telefonu.

Powodzenia!
Oglądane: 41