Oferta pracy

Inżynier Elektronik

Jabil Poland

Polska, pomorskie, Kwidzyn
2019-01-10 2019-02-08
Specjalista

Opis firmy

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej i komputerowej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Opis stanowiska

• Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
• Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
• Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
• Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
• Współpraca z klientem

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
• Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
• Umiejętność programowania w języku C lub C++
• Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

• Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
• Pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
• Płacimy za zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy

Dodatkowe informacje

Do CV należy dołączyć jedną z poniższych klauzul zgody na przetwarzanie danych osobowych:

(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Obowiązek informacyjny:
Uprzejmie informujemy
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy, że:
1) Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.
2) Nasze dane kontaktowe to: rekrutacja_kwidzyn@jabil.com, adres korespondencyjny: Jabil Poland Sp. z o.o., Dział Personalny, ul. Miłosna 32, 82-500 Kwidzyn.
3) Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz.
4) Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.
5) Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.
6) Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:
a. Uprawnione organy publiczne,
b. Podmioty realizujące usługi doradztwa, na podstawie wewnętrznych umów,
c. Podmioty dostarczające korespondencję,
d. Podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji,
e. Podmioty świadczące usługi monitoringu i ochrony.
8) Dane zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji. Jeżeli zostanie wyrażona zgoda, dane zniszczone zostaną po okresie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
9) Informujemy o przysługującym prawie do:
a. dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
b. sprostowania swoich danych osobowych,
c. żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
d. przenoszenia danych,
e. cofnięcia zgód,
f. usunięcia danych.
W stosunku do danych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora przysługuje Ci prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mailem z ADO (pkt 2).
10) Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
11) Zgoda (1) dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna, nieudzielenie zgody spowoduje nieuwzględnienie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym;
12) Zgoda (2) udzielona na przetwarzanie danych po zakończeniu okresu niniejszej rekrutacji jest dobrowolna, a jej brak spowoduje wcześniejsze usunięcie danych osobowych.

Oglądane: 111