Oferta pracy

Płatny Program Praktyk w dziale Inżynierii Produkcji

Volvo Polska

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-01-10 2019-02-09
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Volvo Buses poszukuje kandydatów na Praktyki w dziale Inżynierii Produkcji w Grupie Przygotowania Produkcji i Dokumentacji

Dział Inżynierii Produkcji zajmuje się wspieraniem linii produkcyjnej autobusów pod kątem: procesów, instrukcji oraz rozwiązań montażowych.
W jego ramach działa Grupa Przygotowania Produkcji i Dokumentacji, pracująca z planowaniem i implementacją systemową nowych rozwiązań i zmian procesowych, jak również z dystrybucją dokumentacji technologicznej.
Część Grupy stanowią SAP Key Userzy - zajmują wsparciem i utrzymaniem systemu SAP w ramach aktywności systemowych całego Działu. Głównym celem Key Userów jest rozwój rozwiązań systemowych oraz szybkie rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych w ramach pracy systemem.

Udział w Programie Praktyk jest doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia w obszarach inżynierii produkcji w dużej, międzynarodowej firmie.

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich zadań:
• Współpraca oraz wsparcie Key Userów
• Wspieranie tworzenia i aktualizacji dokumentacji technologicznej w SAP
• Praca z dokumentacją stosowaną przy produkcji autobusów
• Zdobywanie wiedzy na temat podstawowych problemów produkcyjnych, jako członek zespołu optymalizacji procesów
• Zdobywanie wiedzy o funkcjonowaniu organizacji z branży motoryzacyjnej – sposoby pracy, procesy oraz procedury w Volvo Polska
• Zdobywanie wiedzy o Lean Manufacturing oraz 5S

Wymagania

Kim jesteś?
• Studentem lub absolwentem, który niedawno zakończył studia – preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka i pokrewne
• Dostępny w min. 30h tygodniowo
• Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w branży automotiv
• Lubisz rozmawiać z ludźmi
• Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
• Praca zespołowa nie jest Ci obca, a indywidualne zadania Cię nie stresują
• Nauka sprawia Ci przyjemność
• Lubisz rozwiązywać problemy, masz analityczny umysł
• Dobrze organizujesz swój czas pracy, przywiązujesz wagę do szczegółów
• Swobodnie posługujesz się językiem angielskim
• Masz doświadczenie w pracy z MS Office, z naciskiem na MS Excel / Visual Basic for Applications
• Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?
• Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
• Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)
Oglądane: 234