Oferta pracy

STUDENT DS. WSPARCIA ZESPOŁU LOGISTYKI

Danfoss Power Solutions

Polska, dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
2019-01-10 2019-02-09
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Danfoss Power Solutions to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów w budownictwie, rolnictwie i innych obszarach producentów pojazdów „off-highway”.

Nasze wysokiej jakości komponenty hydrauliczne pozwalają opracowywać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pojazdy mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej wydajności.

Stale szukamy nowych talentów i świeżych, innowacyjnych pomysłów we wszystkich obszarach naszej działalności. Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu w dynamicznie rozwijajacej się, globalnej firmie, wywierającej znaczący wpływ na życie ludzi w tym ciągle zmieniającym się świecie, to właśnie Ciebie szukamy.

Więcej informacji na temat pracy u nas znajdziesz na naszej stronie: www.danfoss-praca.pl.

Obecnie szukamy osoby na praktyki do naszej fabryki na Bielanach Wrocławskich.

Opis stanowiska

- bieżące wsparcie obszaru logistyki,
- analiza danych i przygotowywanie raportów,
- praca w systemie SAP,
- wykonywanie zadań administracyjnych mających na celu wsparcie procesów logistycznych.

Wymagania

- posiadanie statusu studenta,
- dyspozycyjność – minimum 3 dni w tygodniu, mile widziane osoba realizująca studia w trybie zaocznym,
- podstawowa wiedza z zakresu logistyki,
- dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
- sumienność i dokładność,
- zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy praktycznej.

Oferujemy

- zdobycie doświadczenia przy współpracy z zespołem logistyki dużej, międzynarodowej firmy,
- płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy-zlecenia),
- przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
- możliwość realizacji prac dyplomowych.
Oglądane: 133