Oferta pracy

Kontroler biznesowy w Dziale Finansowo -Kontrolingowym

ORLEN Serwis

Polska, mazowieckie, Płock
2019-01-10 2019-02-21
Specjalista

Opis firmy

ORLEN Serwis to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN z ponad 50-letnim doświadczeniem w zakresie: utrzymania ruchu instalacji przemysłowych, obsługi urządzeń i instalacji, wykonywania remontów oraz usług diagnostyczno-pomiarowych. ORLEN Serwis realizuje usługi w branży automatycznej, mechanicznej, elektrycznej oraz maszyn wirowych. Usługi są realizowane na rzecz Grupy Kapitałowej ORLEN, w szczególności dla PKN ORLEN S.A. oraz ANWIL S.A. Spółka w Polsce jest zlokalizowana w miastach: Płocku, Włocławku, Trzebinia/Jedlicze oraz za granicą: w Czechach i na Litwie.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę
będąc odpowiedzialnym za:
•optymalizację procesów biznesowych
•tworzenie oraz aktualizację strategicznych modeli biznesowych
•umiejętność prowadzenia przekrojowych analiz biznesowych
•tworzenie i monitorowanie budżetów oraz analiza odchyleń
•sporządzanie krótko- i długoterminowych planów, prognoz oraz analiz ekonomicznych i finansowych oraz badanie efektywności ich wykonania
•weryfikację rentowności kontraktów wraz z analizą przyczyn odchyleń
•dostarczanie wiarygodnych informacji zarządczych

Wymagania

•wykształcenie wyższe (o profilu ekonomia, zarzadzanie, finanse)
•minimum 4 lata w obszarze analizy biznesowej
•wysokie umiejętności analityczne i syntezy, wnioskowania, rekomendacji I formułowaniu przekazu
•umiejętność prowadzenia przekrojowych analiz biznesowych, w tym modelowania finansowe
•umiejętność współpracy w zespole
•samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
•umiejętność pracy pod presją czasu
•bardzo dobra znajomość MS Excel, Acces, SAP – mile widziane

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
•atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród
•bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, Program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne
•bardzo dobrą atmosferę w pracy
Oglądane: 31