Oferta pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. DIAGNOSTYKI MASZYN

PRUFTECHNIK Wibrem Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-01-10 2019-02-09
Specjalista

Opis firmy

PRUFTECHNIK-WIBREM Sp. z o.o. jest partnerem PRUFTECHNIK AG – światowego lidera w dziedzinie urządzeń pomiarowych dla przemysłu. Specjalizujemy się w diagnostyce wibracji i osiowaniu maszyn stosowanych w energetyce, przemyśle ciężkim, budownictwie. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską, oferując pracownikom możliwości rozwoju i uczestnictwa w ciekawych, zaawansowanych projektach na całym świecie.

Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Pracując na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny za:
• Wykonywanie prac diagnostycznych w zakładzie klienta, w tym pomiarów wibracyjnych maszyn wirnikowych wszelkiego typu
• Statyczne i dynamiczne wyważanie wirników i zespołów wirujących
• Laserowo-optyczne pomiary geometryczne ustawienia elementów maszyn
• Sporządzanie sprawozdań i analiz z prac pomiarowych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn)
• Znajomości budowy i funkcjonowania maszyn wirujących, w tym turbin oraz zagadnień związanych z techniką pomiarową i diagnostyką maszyn
• Mile widziane praktyczne doświadczenie w obszarze pomiarów drgań i diagnostyki maszyn przemysłowych
• Dyspozycyjności – praca zakłada wyjazdy służbowe, krajowe oraz (sporadycznie) zagraniczne
• Zapału i zaangażowania – szukamy pasjonatów, których napędza autentyczna ciekawość, chęć uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Samodzielności i dobrej organizacji pracy
• Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

Co oferujemy:
• Ambitną i rozwojową pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, reprezentującej światową markę
• Dostęp do wiedzy specjalistycznej, szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: rekrutacja.ptw@pruftechnik.com, w tytule maila wpisując Specjalista ds. Diagnostyki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, dla celów tej oraz przyszłych rekrutacji w firmie PRUFTECHNIK WIBREM, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. Poz. 1000) oraz z rozporządzeniem (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych.”

Oglądane: 214