Oferta pracy

Inżynier Projektów/Asystent Inżyniera Projektów

DPG Paweł Staworzyński

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, dolnośląskie, Jelenia Góra
2019-01-10 2019-02-28
Asystent

Opis firmy

Doradztwo, szkolenia oraz usługi w formie outsourcing’u w zarządzaniu projektami, doradztwa lub kompleksowej realizacji projektów.
Naszą misją jest rozpowszechnianie najlepszych praktyk w organizacji pracy, poprawie efektywności procesów wg zasad ergonomii i poszanowania godności człowieka.

W pierwszym etapie rekrutacja jednie za pomocą drogi email.

Kontakt:

Wojciech Perkowski
DPG STAWORZYŃSKI

email: perkowski.wojciech@staworzynski.com

Opis stanowiska

Praca przy projektach reinżynieringu, doskonalących procesy zgodnie z filozofia LEAN MANAGEMENT dla firm na terenie całej Polski, m.in.:
- zbieranie i opracowywanie danych produkcyjnych i logistycznych,
- tworzenie analiz MTM,
- tworzenie tabeli transportowych,
- wdrażanie nowoczesnych rozwiązań optymalizacyjnych w produkcji oraz logistyce.

Wymagania

- rzetelność,
- tzw. "ścisły umysł",
- umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków,
- wyobraźnia przestrzenna,
- umiejętność biegłej obsługi Pakietu Office – szczególnie MS Excel,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- gotowość do wyjazdów służbowych do klientów w całej Polsce.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia wdrożeniowe na terenie firmy,
- praca przy projektach dla największych firm w Polsce,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- Certyfikowane szkolenia z zakresu Lean Management, MTM, problem solving, ergonomii oraz wielu innych,
- zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu Lean Management, normowania czasu pracy (MTM) i innych narzędzi optymalizacyjnych stosowanych na całym świecie w produkcji i logistyce.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Oglądane: 149