Oferta pracy

Handlowiec

DPG Paweł Staworzyński

Polska, dolnośląskie, Jelenia Góra
2019-01-10 2019-02-28
Specjalista

Opis firmy

Doradztwo, szkolenia oraz usługi w formie outsourcing’u w zarządzaniu projektami, doradztwa lub kompleksowej realizacji projektów.

Naszą misją jest rozpowszechnianie najlepszych praktyk w organizacji pracy, poprawie efektywności procesów wg zasad ergonomii i poszanowania godności człowieka.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: http://www.staworzynski.com

Opis stanowiska

- opieka nad klientem,
- prowadzenie kampanii mailingowych oraz w social media,
- przygotowywanie ofert oraz kalkulacji kosztowych dla złożonych projektów
- przygotowywanie kampanii marketingowych w wyszukiwarkach internetowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- doświadczenie na podobnych stanowiskach,
- komunikatywność oraz chęć rozwoju umiejętności negocjacyjnych,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- umiejętność biegłej obsługi Pakietu Office i środowiska Windows,
- wiedza z zakresu prowadzenia kampanii za pomocą google adwords, FB, YT etc. oraz kampanii mailingowych,
- komunikatywność i nastawienie proklienckie

Oferujemy

- praca w młodym, dynamicznym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zdobycie wiedzy z zakresu Lean Management, normowania czasu pracy (MTM) i innych narzędzi optymalizacyjnych stosowanych w produkcji i logistyce.
Oglądane: 27