Oferta pracy

PRAKTYKANT W DZIALE LOGISTYKI

Parker Hannifin Manufacturing Poland sp z o.o.

Polska, dolnośląskie, Siechnice
2019-01-10 2019-02-09
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych
i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA
• Tworzenie analiz, opisów dokumentacji, aktualizacja danych w procesach: zakupów i zaopatrzenia, planistycznych, logistycznych
• Udział w projektach usprawniających procesy łańcucha dostaw (przede wszystkim przepływy logistyczne)
• Optymalizacja systemów Pull
• Udział w budowaniu magazynów dla komponentów (przeliczanie miejsc magazynowych, opisy regałów, itp.)
• Współpraca z innymi działami w zakresie zbierania informacji dla działu łańcucha dostaw

Wymagania

WYMAGANIA
• Wykształcenie kierunkowe
• Podstawowej wiedzy oraz zainteresowania dziedziną logistyki
• Komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Ciekawą, trzymiesięczną oraz płatną praktykę
• Miłą i przyjazną atmosferę
Oglądane: 59