Oferta pracy

Junior IT Specialist

NBCR

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-01-10 2019-03-11
Specjalista

Opis firmy

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

• Pierwsza linia wsparcia (1st. line technical support)
• Rozwiązywanie wewnętrznych problemów technicznych
• Wsparcie oraz zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami
• Automatyzacja procesów i systemów za pomocą skryptów Windows PowerShell
• Obsługa i wdrażanie środowisk wirtualnych
• Zarządzanie i wsparcie infrastruktury sieci biurowej
• Obsługa hostowanych aplikacji programistycznych i ich baz danych

Wykorzystywane technologie:

• Oprogramowanie i systemy firmy Microsoft: Windows Server 2012/2016, Powershell, Hyper-V, Active Directory, SCCM, MDT, MSSQL
• Jenkins
• Crucible
• SVN/ GIT
• BitBucket
• Artifactory

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
• Doświadczenie w pracy z systemami Windows Server
• Znajomość technologii DHCP, DNS
• Znajomość modelu TCP/IP
• Umiejętność zarządzania aplikacjami serwerowymi
• Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
• Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

• Pracę z najnowocześniejszymi technologiami
• Multikulturowe środowisko pracy
• Młody, dynamiczny i kreatywny zespół
• Możliwość rozwoju dostosowanego do indywidualnych potrzeb
• Różnorodne projekty, możliwość zmiany projektu
• Szkolenia techniczne i językowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Wyjazdy integracyjne
• Benefity pozapłacowe (mi.n. multisport, opieka medyczna)
Oglądane: 94