Oferta pracy

Junior Developer

NBCR

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-01-10 2019-03-15
Specjalista

Opis firmy

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Opis stanowiska

Oferta skierowana dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w programowaniu. Szczególnie dla absolwentów, którzy ukończyli studia wyższe na kierunku ścisłym nie dalej niż 2 lata temu.

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane! Z nami bardzo szybko się rozwiniesz i staniesz się profesjonalistą w branży IT.

Jako Junior Developer będziesz miał możliwość współpracować z Programistami Dokumentu lub Programistami Produktu. Po dwóch latach umożliwimy Ci przejście do zespołu C#, C++ lub rozwój w kierunku biznesowym.

Pracując w naszym zespole będziesz miał okazję:
- Projektować framework produktów
- Implementować algorytmy wyceniające lub programować dokumenty elektroniczne
- Analizować specyfikację biznesową
- Samodzielnie zarządzać kolejką zleceń i projektów
- Brać aktywny udział w usprawnianiu procesów, produktów i dokumentacji.

Wymagania

- Ukończone studia na kierunku ścisłym: informatyce, fizyce, matematyce i inych kierunkach technicznych (nie dalej niż 2 lata temu!)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
- Pasja do programowania i gotowość do nauki
- Zorientowanie na szczegóły, zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
- Silna motywacja- kandydat musi posiadać zdolność planowania i wykonywania pracy zarówno indywidualnie, jak i jako członek zespołu,
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

- Szkolenie wdrożeniowe w Londynie (na koszt pracodawcy)
- Pracę z nowymi technologiami i innowacyjne podejście w projektowaniu modeli biznesowych
- Możliwość awansu
- Wykorzystywanie swoich umiejętności analitycznych w obszarze biznesowym i technologicznym
- Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
Oglądane: 240