Oferta pracy

Matematyk - zatrudnię wykładowcę

NOVA Centrum Edukacyjne

Polska, dolnośląskie, WROCŁAW
2019-01-10 2019-02-09
Specjalista

Opis firmy

NOVA Centrum Edukacyjne jest placówką edukacyjną, posiadającą oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Lublinie, Wrocławiu, Gliwicach, Rzeszowie, Poznaniu, Pruszkowie, Legionowie, Piasecznie, Białymstoku, Bydgoszczy, Kielcach, Opolu, Radomiu i Tarnowie . Prowadzimy kształcenie w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, zawodowych i językowych.

Opis stanowiska

Dyrektor Liceum dla Dorosłych poszukuje nauczyciela matematyki.

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie,
- uprawnienia pedagogiczne,
- dyspozycyjność weekendowa, zajęcia zazwyczaj co dwa tygodnie,
- realizacja podstawy programowej,
- uczciwość, solidność.

Oferujemy

- umowę o pracę,
- pracę w miłym gronie pedagogicznym.
Oglądane: 53