Oferta pracy

Process Engineer - Konstruktor

Towimor SA

Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń
2019-01-11 2019-02-10
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną.
W zarządzaniu stosujemy standardy Project Management Professional.
Dostarczamy urządzenia na statki, dla offshore oraz przemysłu.

Opis stanowiska

•opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej na poziomie projektu technicznego i warsztatowego
•udział w próbach warsztatowych urządzeń

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik - specjalność mechanika i budowa maszyn)
•znajomość programów komputerowego wspomagania projektowania LogoCad, Inventor, AutoCad
•znajomość pakietu Office
•miejsce zamieszkania Toruń i okolice
•znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji zawodowej
•umiejętność pracy w zespole
•znajomośćrysunku technicznego
•chęć podnoszenia kwalifikacji
•samodzielność i odpowiedzialność, dynamika w działaniu

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
•umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
•pakiet socjalny
•możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Oglądane: 31