Oferta pracy

Samodzielny Technolog

Towimor SA

Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń
2019-01-11 2019-02-10
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną.
W zarządzaniu stosujemy standardy Project Management Professional.
Dostarczamy urządzenia na statki, dla offshore oraz przemysłu.

Opis stanowiska

•weryfikacja zapytań ofertowych (w tym u Klienta) pod kątem technicznym
•opracowywanie danych do zapytań ofertowych zleceń usługowych
•wykonywanie dokumentacji technologicznej oraz norm materiałowych
•prowadzenie nadzoru technologicznego
•dokonywanie zmian w dokumentacji technologicznej
•terminowa realizacja zadań z harmonogramu projektu

Wymagania

•wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika i budowa maszyn)
•znajomość rysunku technicznego oraz procesów technologicznych
•znajomość oprogramowania CAD/CAM oraz MS Office
•znajomość produkowanych wyrobów
•obsługa maszyn CNC oraz przyrządów pomiarowych (mile widziana)

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
•pakiet socjalny
•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
•możliwość rozwoju zawodowego
•profesjonalne narzędzia pracy

Dodatkowe informacje

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Oglądane: 31