Oferta pracy

Asystent IT

Fortaco Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-01-11 2019-02-10
Asystent

Opis firmy

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Opis stanowiska

Główne zadania:
• Sprawdzanie i przygotywanie sprzętu do utylizacji
• Inwentaryzacja sieci Lan
• Inwentaryzacja sprzętów

Wymagania

Oczekujemy:
• znajomość sieci Lan i budowy komputerów
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Znajomości pakietu Office, w tym bardzo dobrej znajomości pprogramu excel
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność, staranność, uczciwość
• odpowiedzialność za powierzone obowiązki
• dobra znajomość jezyka angielskiego
• nie mniej niż 3 dni w tygodniu

Oferujemy

Oferujemy: pracę na umowę zlecenie, możliwość elastycznych godzin pracy: miedzy 6 a 16 lub pracę w wybrane dni tygodnia dopasowane do zajęć na studiach; możliwość zdobycia doświadczenia w skandynawskiej firmie produkującej konstrukcje stalowe.

Dodatkowe informacje

Wysylając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Fortaco sp. z o.o. w zakresie wykraczającym poza zakres danych określony w przepisach Kodeksu Pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
Oglądane: 114