Oferta pracy

Analityk w Wydziale Polityki i Regulacji Kredytowych Detalu

GNB

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-01-11 2019-02-10
Specjalista

Opis stanowiska

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:
• monitoring, analizę oraz przygotowywanie raportów dotyczących jakości portfela kredytowego,
• określanie poziomów limitów związanych z ryzykiem kredytowym,
• udział w projektowaniu i wdrażaniu systemu określania, kontroli oraz raportowania ryzyka kredytowego kredytów detalicznych,
• współudział w przygotowywaniu raportów zarządczych z obszary ryzyka kredytowego detalu,
• opracowywanie przepisów wewnętrznych dotyczących obszaru ryzyka kredytowego detalu,
• proponowanie zmian w procesie kredytowym i/lub polityce kredytowej, mających na celu ograniczanie ryzyka kredytowego i/lub poprawę rentowności kredytów detalicznych,
• utrzymanie poziomu ryzyka kredytów detalicznych na oczekiwany poziomie,
• współpracę w ramach wydziału przy opracowywaniu procedur i opiniowaniu projektów procedur,
• bezpośrednią współpraca z obszarami sprzedaży, produktów i procesu kredytowego.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
• wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – Matematyka, Ekonomia,
• znajomości zagadnień z zakresu analiz statystycznych, analiz danych oraz ryzyka kredytowego,
• znajomości MS Excel, MS SQL i jednego z pakietów statystycznych, mile widziana znajomość pakietu R,
• umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, zarządzania czasem,
• wytrwałości w działaniu, dokładności, samodzielności, orientacji na cel.

Oferujemy

Dołącz do nas a otrzymasz:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
• samodzielne stanowisko pracy;
• pracę w ambitnym zespole w najbardziej innowacyjnym banku w Polsce;
• możliwość rozwoju zawodowego.
Oglądane: 37